Dohoda o provedení práce

Kdy vzor použít?

Dohodu o provedení práce je vhodné využít zejména v případě, že chcete dočasného pracovníka například za účelem splnění konkrétního pracovního úkolu. Rozsah prací nesmí přesáhnout 300 hodin ročně u 1 zaměstnavatele.

Související informace

  • Na dohodu o provedení práce se také aplikují pravidla pro minimální mzdu – tzn. odměna z dohody nesmí být nižší než minimální mzda.
  • Odměnu z dohody lze sjednat také paušálně tj. pevnou částkou  za den, týden nebo měsíc. I v tomto případě platí, že odměna z dohody nesmí být nižší než minimální mzda.
  • Dohoda o provedení práce musí být uzavřena písemně.

Podobné typy smluv:

Stáhněte si vzorový dokument
Dokument s koncovkou .docx doporučujeme editovat v MS Word. Soubor .pdf nelze upravovat bez vhodného editoru.
Upravte si dokument podle potřeby
Části dokumentu určené k editaci jsou v hranatých závorkách a jsou podbarveny žlutě. Můžete samozřejmě upravovat libovolnou část dokumentu a přizpůsobit jej tak konkrétnímu účelu použití.
Nejste si jistí?
Pokud si s nějakou úpravou nejste jisti nebo nevíte, jestli jste zvolili správný typ dokumentu, obraťte se na odborníka.

Tento dokument – dohoda o provedení práce – je zdarma ke stažení. Můžete jej použít jak pro soukromý, tak pro pracovní účel. Šíření dokumentu, jakož i odkazu na celou volně dostupnou databázi smluvních vzorů a dalších právních dokumentů, je vítáno. V případě, že v daném dokumentu naleznete chybu a chcete se s námi o toto zjištění podělit, kontaktujte nás.

Dostupný formát: .docx, .pdf

Status: zdarma ke stažení

Typ dokumentu: smlouva

Počet stran: 3

Datum aktualizace: 15.11.2019

Upozornění

leegl.cz umožňuje uživatelům přístup k právním vzorům smluv, jednostranných dokumentů a souvisejícím informacím. Prostřednictvím této platformy nejsou poskytovány právní služby ve smyslu příslušných právních předpisů, a není ani možné jejich poskytování prostřednictvím této platformy sjednat. V případě, že zde naleznete právní informaci nebo názor, mějte na paměti, že se nejedná o právně závazný výklad právních předpisů.

Napište nám

Nalezli jste na webových stránkách nebo v některém z volně dostupných dokumentů chybu? Chybí vám v nabídce nějaký vzorový dokument, který potřebujete? Neváhejte nás kontaktovat.

Jdeme s dobou

Podmínky používání webu